Polecane
Kategoria: Uczelnia
Teraz i studia magisterskie!

Od października także na MAGISTERSKICH studiować będzie można w Irlandii na największej polskiej uczelni niepublicznej. Społeczna Akademia Nauk uruchamia kolejne kierunki i poziomy studiów - wszystkie z wykorzystaniem e-learningu.

Mając na względzie pomoc rodakom w podnoszeniu kwalifikacji i polepszaniu swojej pozycji na irlandzkim rynku pracy oraz na polskim rynku pracy w przypadku powrotu do kraju, Polska Akademia Otwarta Społecznej Akademii Nauk zaprezentowała swoją działalności społeczności Tallaght. Poza twardą i niezbędną wiedzą uczelnia oferując studia na wszystkich poziomach (od licencjata, przez magistra po studia podyplomowe) stara się zaoferować Polakom w Irlandii także praktyczne umiejętności niezbędne na rynku pracy.
Stąd poza studiami z Zarządzania, Pedagogiki i Tłumaczeń dodatkowe warsztaty, działalność centrum kariery przy uczelni, programy praktyk i wiele spotkań jak to na Tallaght. "Działamy z wieloma partnerami od Ambasady RP począwszy, poprzez stowarzyszenia biznesowe po konkretne firmy i instytucje oraz szkoły sobotnie, żeby pomóc naszym studentom i zainteresowanym studiami rozwinąć kompetencje - komentuje przedstawiciel uczelni - Dlatego właśnie na naszym stoisku znalazły się też materiały dotyczące kształcenia dzieci w szkole SEN i z chęcią podkreślaliśmy zalety dwujęzyczności, którą można u dzieci osiągnąć posyłając je do szkół sobotnich".

dodany przez: art (2.50)Ocena artykułu: 3.75 
Liczba ocen: 2
Odsłon: 7656
więcej w kategorii: Uczelnia  |  Ogłoszenia Gdańsk

Tagi opisujace artykuł:


Komentarze (2)
Pokaż profil art
.
dodany przez: art (2.50)   kiedy: 2012-09-09 03:00:47
Pokaż profil art
!
dodany przez: art (2.50)   kiedy: 2012-09-07 03:09:29


Zaloguj się aby dodać komentarz. Zarejestruj się jeżeli nie posiadasz jeszcze konta.
Kategorie
   

Znajdź Artykuły:

  (wpisz dowolne słowa kluczowe)


Ostatnia Aktywność
Pokaż profil
art (2.50) skomentował(a) swój artykuł: Największa polska uczelnia od teraz w Irlandii!
ostatnio     Skomentuj


Artykuły: Ostatnio Dodane

Najpopularniejsze Tagi