Polecane
Kategoria: Imprezownia
Juwenalia Warszawskie 2011 (Program)

Już po raz 18. w ramach Juwenaliów zapraszamy na imprezy na Dużym Dziedzińcu UW oraz na Agrykoli. Startujemy już 6 maja. Standardowo zagrają m.in. Strachy na Lachy i Kult.

Juwenalia Warszawskie 2011 (Program)
2011-04-12

Już po raz 18. w ramach Juwenaliów zapraszamy na imprezy na Dużym Dziedzińcu UW oraz na Agrykoli. Startujemy już 6 maja. Standardowo zagrają m.in. Strachy na Lachy i Kult.

06.05.

Pierwszy dzień Juwenaliów na UW to zamknięte Krakowskie Przedmieście, a na nim prezentacje wydziałów UW, ale też książki, muzyka, taniec i pokazy. Wydziały mają zaprezentować się w niebanalny sposób, co najlepiej ocenicie sami.

Potem już od 16:00 można wchodzić na Duży Dziedziniec UW. Zanim rozpoczną się koncerty, można zająć dobre miejsca i ugasić pragnienie.
Tego dnia na Dużym Dziedzińcu wystąpią po kolei: laureat konkursu na najlepszy zespół studentów UW (jeszcze nie wiemy, kto wygra), Junior Stress, Paprika Korps, Indios Bravos oraz Vavamuffin. Tego dnia wstęp jest wolny. Kończymy po północy.

07.05.

To dzień tradycyjnego już występu na Juwenaliach UW. Jak co roku dla studentów, ich znajomych, gości i przyszłych studentów wystąpi KULT. Mamy nadzieję, że zmieścicie się na Dużym Dziedzińcu, chociaż z każdym kolejnym rokiem jest to coraz trudniejsze. Przed Kultem wystąpią: Maki i Chłopaki, Living on Venus, Plagiat 199, a następnie uwielbiane przez Was Strachy na Lachy, a potem oczywiście KULT. Zaczynamy o 16:00, kończymy po północy.
Studenci UW – do 17:30 wstęp wolny. Studenci: 25 PLN, pozostali: 35 PLN.

20.05.

Przenosimy się na Agrykolę. Ten dzień organizują nam UKSW i Porozumienie Uczelni Prywatnych - w tym między innymi Wszechnica Polska.. Tego dnia śmietanka polskiego rocka. Nie ma co więcej komentować. Wystąpią: Happysad, Lao Che i Coma. Dlatego warto być wcześniej i wczuć się w klimat. Pomiędzy koncertami gwiazd zagrają bowiem – miejmy nadzieję – wschodzące gwiazdy warszawskiej sceny muzycznej: Whisky i Chemia. Wstęp wolny.

21.05.

Zostajemy na Agrykoli. Zmieniamy klimaty rockowe i przestawiamy się na zupełnie inne brzmienia. Każdy zakończy Juwenalia UW tak, jak lubi, bo po rockowym ciężkim graniu nastąpi trochę funku i nowoczesnych brzmień. Zaczynamy wschodzącymi gwiazdami: Skwar, Neony, Mesajah. Potem Poluzjanci i Brodka, a na sam koniec, późnym wieczorem, OSTR. Wstęp wolny.

dodany przez: Nikko (4.17)Ocena artykułu: 2.50 
Liczba ocen: 1
Odsłon: 3896
więcej w kategorii: Imprezownia  |  Ogłoszenia Łódź

Tagi opisujace artykuł:


Komentarze (0)
Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy.


Zaloguj się aby dodać komentarz. Zarejestruj się jeżeli nie posiadasz jeszcze konta.
Kategorie
   

Znajdź Artykuły:

  (wpisz dowolne słowa kluczowe)


Ostatnia Aktywność
Pokaż profil
art (2.50) skomentował(a) swój artykuł: Największa polska uczelnia od teraz w Irlandii!
ostatnio     Skomentuj


Artykuły: Ostatnio Dodane

Najpopularniejsze Tagi